Produktet tona

dhomen e ndenjes
Dhoma e ndenjes
Tavolina dhe karrige
Kuzhinat
divane dhe kolltuqe
Sofa dhe kolltuqe
Dhomat e urës
kopsht
tavolinë pishinë
Mobilje klasike
lexoj
Studimi dhe Zyra
Kamera Matrimoniale
mobilje banjo
Mobilje banjo
plotëson

Menyra pagese

ft_ sojesh

Pagesa të sigurta

Kartë krediti / Paypal

dërgesat

Në të gjithë botën

Dafne Italian Design ofron një përzgjedhje të kujdesshme të mobiljeve 100% Made in Italy. Me një gamë mobiljesh që shtrihen nga mobiljet në casa dhe për kopsht, dhoma e fëmijëve ne te gjitha format dhe ngjyrat si per femije ashtu edhe per adoleshente ofrojme edhe mobilie me porosi. Qëllimi i kompanisë është të sigurojë cilësinë më të mirë të mobiljeve të përzgjedhura për cilësinë e materialeve dhe dizajnin klasik dhe modern.

 

Me një gamë që shtrihet nga mobiljet e shtëpisë dhe kopshtit deri te artikujt dhe aksesorët dekorativë. Qëllimi ynë është të sigurojmë cilësinë më të mirë me çmimin më të mirë, në mënyrë që të gjithë të arredojnë shtëpinë e ëndrrave të tyre.

Arredoni dhomën tuaj të ndenjes me divane dhe kolltuqe në çdo stil, madhësi dhe ngjyrë. Zgjidhni të preferuarën tuaj, kombinoni atë me një tavolinë kafeje praktike dhe plotësoni dekorin me një tapet elegant dhe një llambë tavoline.

Arredoni dhomën tuaj të ngrënies që të mund të shijoni ushqimet tuaja në mënyrën më të mirë, si vetëm ashtu edhe me familjen tuaj. Një tavolinë e madhe e kompletuar me një grup karrigesh ngrënieje do të vendosë të gjithë mysafirët tuaj, madje edhe ata të papritur të minutës së fundit.

Shikoni koleksionin tonë të dhomës së gjumit. Zgjidhni atë që ju përshtatet më shumë: teke ose dyshe, prej pëlhure, lëkure, druri ose metali, me enë… shtoni një komodinë praktike dhe një pikë ndriçimi relaksuese dhe më pas përfundoni me batanije të buta dhe një qilim të ngrohtë. Mos harroni të zgjidhni një dyshek cilësor për t'ju çliruar nga stresi i përditshëm dhe për t'ju lejuar të rigjeneroni energjinë tuaj.

Shikoni përzgjedhjen tonë të kuzhinave të vogla të përshtatshme për shtëpinë tuaj të dytë buzë detit ose malit, ose pse jo, shtëpinë tuaj kryesore.

Merrni një moment dhe zbuloni të gjitha kategoritë në katalog: bufetë dhe dollapët, mobiljet e banjës, mobiljet për zyra në shtëpi, ndriçim prodhimi në Itali.

Qëllimi ynë është t'u ofrojmë të gjithëve orendi elegante. Për të ulur çmimet, ne punojmë drejtpërdrejt me prodhues të ndryshëm mobiljesh italiane.


Të gjitha çmimet përfshijnë TVSH-në dhe kostot e transportit. Çmimi i kryqëzuar i referohet një çmimi mesatar konkurrent.